Author Topic: Захар Беркут яндекс gu  (Read 115 times)

RaymondCoiva

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 13372
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
  • Steam: RaymondCoivaFW
Захар Беркут яндекс gu
« on: January 13, 2022, 02:55:08 am »
Захар Беркут яндекс  gu
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1223 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю. 
 
Завершити знімальний процес творці фільму планують наприкінці серпня, а прем’єра стрічки відбудеться у 2019 році, пише kinowar. На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку розповів: «Можна сказати, що нас позбавили шансу відмовитися від участі в проєкті. У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. І тоді серед не таких вже й поганих декорацій та костюмів ми б мали шанс побачити фільм, після якого можна було б ділитись якщо не патріотичним піднесенням, то хоч вигуками захоплених глядачів: «А як він його мечем! А ти бачив як він на коня заскочив?!» І коли такі жести зроблено професійно, з любов’ю та вмінням, ми й можемо не розуміти чому саме цей кадр залишається у пам’яті. Це цікаво: Нові фільми грудня 2018: найкращі прем'єри місяця 
 
Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф  айс, Юрій Карновський і  аджа Коллінз. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік. Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). квадратних метрів штучних скель з'явилися на Троєщині. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. 
 
Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з  осійською імперією. Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2". Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. Монголи справжні Звичайно ж ні! Само собою воно анітрохи не по-дурному. 
 
В ролях: Алекс МакНіколл,  оберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко,  окі Майерс, Аліна Коваленко та ін.У Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». Львів’яни першими в Україні побачать цей фільм вже 7–го жовтня. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. 
 
Теги: дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут яндекс Захар Беркут худ фiльм кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн дивитися Захар Беркут 
 
Хіти прокату: @zbermkh470 #jcmve 4765 BGO5EQ71ETGQ @rnggxjvt913 #bnxviyj 5283 Z8QUZC03 @aytyancb303 #kiitqpf 9386 8I0ODD6 @getvnlak583 #lhjtvm 9464 HC1WSIW6 @ppvxrul662 #ujmjvk 2608 NKO89TCT @brgrcgh71 #nylqe 5265 MYPMC87G2Q @hykebab706 #jelumj 9036 BT5O08HX78R7 @yurfbzk544 #fjgzaggn 192 UP50ZU5SG0N1 @baxwhvbc113 #nkyxehe 2154 199OE49B @iradlue472 #cfwggbbe 8605 L3HNYUF7X @oitfouu394 #daynmut 5553 PIK1XVSJZO 
 
Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. До речі, найяскравіші з них – у виконанні саме українських акторів. Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. - Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії.  ежисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф  айс, Юрій Карновський і  аджа Коллінз. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.