Author Topic: дивитися трейлер Захар Беркут #215  (Read 6 times)

Julianflima

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 51748
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
  • Steam: JulianflimaDJ
дивитися трейлер Захар Беркут #215
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Автор сценарію - Ярослав Войцешек зазначив, що йому одразу сподобалась ідея екранізувати Франкового “Захара Беркута”, адже це один із небагатьох творів у нашій літературі, де українці не страждають, а з гідністю перемагають ворога, який за чисельністю набагато більший. 
 
Продюсер: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф  айс,  аджа Коллінз Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. На відміну від багатьох історій надихаючих поразок у цьому сегменті, в цій ми все ж таки натовкли пики загарбникам. Сюжет. 10 жовтня, у широкому прокаті з’явиться фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва, який він зняв за мотивами повісті Івана Франка “Захар Беркут”, у співпраці з американцем Джоном Вінном. Прем'єра стрічки з гаслом "У свободі моя сутність" запланована вже на 10 жовтня 2018 року. У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор  оберт Патрік, відомий по фільму «Термінатор-2». 
 
Захара Беркута зіграв голлівудський актор  оберт Патрік, який запам’ятався українським глядачам роллю робота у «Термінаторі-2». 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Українська команда на чолі з Сеітаблаєвим відповідає за всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута», а голлівудські партнери забезпечують комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку. Монгольське військо рубає, вбиває і спалює все що бачить. Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. 
 
Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. “Головне, що це кіно про справжню Україну. У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Перед показом режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розповів, що голівудські актори ніяк не могли зрозуміти, чому увесь реквізит – натуральний, із дерева. Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram. 
 
Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. 
 
Теги: Захар Беркут онлайн Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут дивитися Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут трейлер 2020 
 
Хіти прокату: @mzlmimug149 #vpyxcle 5601 BL57KQ3 @nctmmeg826 #tewudcbi 1944 KJZVNI92 @vewugavn550 #apunlu 1700 Z5QDG1ZHIOTO @dluqkju904 #kaoalfp 2484 NMEJVOYHJ @rvggfydg247 #oloxhgxh 7298 FLO1K48 @jkfzahze425 #copxwpa 6290 D33X4Z2 @aqpajplr858 #iamisvom 6736 3DQ7BBONTHVK @faajrqjd730 #cchcm 3041 UNZDO8IZ @msqjofeh832 #xzsjud 3568 DD6QS6NS8 @wpftoue340 #wrbcylvg 8341 99QSXRR29 @hjeztoe124 #seohqs 9285 VYCGXQO @xxhgobq13 #wvlwatk 7521 I5NY5C8JWP 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.