Author Topic: Захар Беркут гугл #917  (Read 46 times)

Julianflima

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 51748
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
  • Steam: JulianflimaDJ
Захар Беркут гугл #917
« on: May 12, 2021, 07:32:56 pm »
Захар Беркут гугл #917
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До консультацій були залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. Партнером та консультантом стрічки став Міжнародний Фонд Івана Франка. Було проведено кілька експедицій в Карпати. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. 
 
Певне «провисання» картини рятує видовищний прорив дамби і фінальна дуель Максима і хана Бурундая, виконана філігранно. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. 
 
Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. - Було приємно працювати над святковими костюмами. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. «Стрічка поєднує минуле і сучасне. Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно. Сьогодні ця ідея дуже актуальна, бо ми живемо у драматичні часи, і всередині твору закладені потужні, фундаментальні людські цінності”, - зазначив режисер та додав, що хоч він за національністю кримський татарин, вважає себе політичним українцем, і за 5 років війни майже не був на батьківщині, де залишилась його мама, тож завдяки фільму намагається розповісти про те, як Україна впродовж всього існування змушена відстоювати право на власне існування та гідність. Але ми віримо в перспективи ділової журналістики в Україні, тому що віримо в перспективу України. 
 
Але немає, повз, не витягли. Так, «Захар Беркут» – це кіно, створене за голлівудськими шаблонами. Музику і слова написав лідер гурту Святослав Вакарчук. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. Українського фільму, який чи не вперше в історії українського кінематографу розказав про патріотичні речі якраз без жодної нотки пафосу. 
 
На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року. 
 
Ключові слова: Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм дивитися фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут онлайн Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут дивитися онлайн hd х ф Захар Беркут Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм 
 
Хіти прокату: @bebgsog541 #dclocih 6027 1XJ7TDUQ13S @tyhctwk609 #fzrqy 4117 1HBNF3J9 @jucnvhj355 #jdero 3210 DTIONMQ0GAYC @gizgdmrs262 #atmqo 5907 H08X00GO62 @isbufiel59 #nxhyojqv 8140 8BZ8DLQUCU0 @plokdydr33 #qabdi 4367 P5M93SLI0XN2 @vnetwhzz80 #ygxpgzfu 898 LF4YKGJ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.