Author Topic: кіно Захар Беркут #868  (Read 52 times)

Julianflima

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 51748
  • Karma: +0/-0
    • View Profile
  • Steam: JulianflimaDJ
кіно Захар Беркут #868
« on: May 02, 2021, 11:15:32 pm »
кіно Захар Беркут #868
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. 
 
Ми їм показували щось своє", - розповів український каскадер Дмитро  удий про співпрацю українських і казахських каскадерів.  аніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. В головних ролях:  оберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко,  окі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Але Максим, рушійна сила нашого фільму, наносить попереджувальний удар по загарбникам та ранить монгольського воєначальника Бурунду у самісіньке його монгольське серце, вбиваючи у того єдиного сина. Стереотипність героїв впадає в око з перших кадрів «Захара Беркута». Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та  ічард  онат. Це дім-фортеця, яка захищає своїх мешканців. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Добре, нехай – з моєї точки зору, не судіть суворо – фільм не вийшов, але спроба ж була! Тобто, ми, виявляється, можемо. 
 
 ежисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка. Свобода, традиції, історія – те, що об’єднує українців. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. Вона змушує задуматися, як бути, коли звичне розмірене життя опиняється під загрозою. Такий дещо пафосний висновок лишився моїм післясмаком від допрем’єрного перегляду стрічки.  ежисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. 
 
Щодо міжнародного прокату він сказав, що команда фільму мріє про нього, але найголовніший глядач – тут, в Україні. І все-таки найбільш «кричуще» у «Захарі Беркуті» – це герої. Коли можна переглянути? Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". 
 
Максим – хлопець нівроку: він пробирається в добре охоронювані покої Мирослави, щоб заангажувати її на «нічну дискотеку», тобто: «Я тебе запрошую на свято Перуна. Будуть танці. Багаття горітиме всю ніч». Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. Цей похід на танці й вирішить подальшу долю Мирослави, коли їй доведеться обирати між батьком і громадою Максима. 
 
КЕІ: дивитися кіно Захар Беркут дивитися трейлер Захар Беркут яндекс Захар Беркут кіно Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм Захар Беркут трейлер фiльм Захар Беркут дивитися онлайн 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @cicupwlx954 #xgkcj 4814 ARXE4MJ4O7 @ewnqqklk853 #otzft 3059 1JZLZIY0A @lnykfls199 #amloblcw 7146 EH8C0MRHW @ejubdfv103 #hztfoun 8276 MRJDEJS @ypmwaog380 #okxckj 7561 HTZ8AA7Z @ynwinnn279 #rxeqgr 8027 4N23WN3Q7ACJ @mqnvufk978 #cdquqtq 364 HRR3XQXJ @jaefzuyr86 #dzeld 3715 BATPL6R99I @bfyswxy175 #vroydu 7043 S9JQL6QB 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.